Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de internet si mentenanta

Număr anunț
DA22580092
Autoritate contractantă
COMUNA COMANESTI (CUI 14889001)
Furnizor / câștigător
CRILIS COM SRL (CUI 7755880)
Cod CPV
72411000-4 · Furnizori de servicii de internet (ISP) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,30 RON
Valoare atribuită
840,30 RON
Data publicării
12.03.2019 10:09
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,30 RON

din 840,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.