Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse curatenie

Număr anunț
DA22572194
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNIOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA (CUI 4541904)
Furnizor / câștigător
TRIADOR SRL (CUI RO26789162)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.596,32 RON
Valoare atribuită
1.596,32 RON
Data publicării
11.03.2019 12:33
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596,32 RON

din 1.596,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.