Acasă · Licitații
· Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STICLA FAR IVECO
- Număr anunț
- DA22579462
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- AUTO VIDASOL COM SRL (CUI RO31972831)
- Cod CPV
- 34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98 RON
- Valoare atribuită
- 98 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 09:40
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
98 RON
din 98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro