Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse rummy

Număr anunț
DA22579396
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA DEVA (CUI 15326502)
Furnizor / câștigător
ALAMOS SELECT SRL (CUI RO10852395)
Cod CPV
37530000-2 · Articole pentru balci, jocuri de masa sau jocuri de sala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,45 RON
Valoare atribuită
172,45 RON
Data publicării
12.03.2019 09:37
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,45 RON

din 172,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.