Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVETELE PLIATE V ECO NATUR 1 STR. PZ11

Număr anunț
DA22577488
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
SELENA SELECT SRL (CUI RO18869961)
Cod CPV
33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.842,40 RON
Valoare atribuită
1.842,40 RON
Data publicării
11.03.2019 18:16
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 20:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.842,40 RON

din 1.842,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.