Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner HP CF411X cyan original 5000 PAGINI (5K) pt HP Color LaserJet Pro M452, MFP 477 FDN FDW

Număr anunț
DA22576468
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
753,78 RON
Valoare atribuită
753,78 RON
Data publicării
11.03.2019 15:13
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

753,78 RON

din 753,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.