Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Toner Samsung MLT-D101S/ELS, Original SU696A , 1500 pag NEGRU, ptr. Samsung ML 2160 2162 2165

Număr anunț
DA22576248
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.001,68 RON
Valoare atribuită
1.001,68 RON
Data publicării
11.03.2019 15:01
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.001,68 RON

din 1.001,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.