Ofertă acceptată
Cumpărare directă
C7115A, Toner HP LASER JET 1200/3380Capacitate: 2.500 pagini
- Număr anunț
- DA22585320
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750 RON
- Valoare atribuită
- 750 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 13:44
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 14:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
750 RON
din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro