Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER ORIGINAL KYOCERA TK-895K/Y/C/M YELLOW

Număr anunț
DA22581831
Autoritate contractantă
TERMOFICARE ORADEA S.A. (CUI RO31952982)
Furnizor / câștigător
MICROIDEAL COMPUTERS SRL (CUI RO17269411)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
357,98 RON
Valoare atribuită
357,98 RON
Data publicării
12.03.2019 11:19
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

357,98 RON

din 357,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.