Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit tastatura + mouse , cu fir, negru USB

Număr anunț
DA22560243
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI RO22224874)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43,70 RON
Valoare atribuită
43,70 RON
Data publicării
07.03.2019 16:19
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43,70 RON

din 43,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.