Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intel I5-8400 Coffee Lake LGA 1151, 9MB Cache, 6 cores, 2.8GHz up to 4.00 GHz

Număr anunț
DA22584577
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
31220000-4 · Componente de circuite electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
848,64 RON
Valoare atribuită
848,64 RON
Data publicării
12.03.2019 13:13
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

848,64 RON

din 848,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.