Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere a aparatelor cu gaz

Număr anunț
DA22568602
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR-CENTRUL FINANCIAR NR. 36 GALATI (CUI RO13845090)
Furnizor / câștigător
DRAMON 99 SRL (CUI RO12267703)
Cod CPV
50531200-8 · Servicii de intretinere a aparatelor cu gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,32 RON
Valoare atribuită
798,32 RON
Data publicării
11.03.2019 10:01
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,32 RON

din 798,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.