Ofertă acceptată Cumpărare directă

lampa UV

Număr anunț
DA22571565
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL " (CUI RO427282)
Furnizor / câștigător
THEIMER ROMANIA S.R.L. (CUI RO9502531)
Cod CPV
31520000-7 · Lampi si aparate de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.180 RON
Valoare atribuită
1.180 RON
Data publicării
11.03.2019 12:06
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.180 RON

din 1.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.