Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRESTARI SERVICII IN DOMENIUL PSI PENTRU UNITATI CU PESTE 200 LUCRATORI
- Număr anunț
- DA22556391
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
- Furnizor / câștigător
- STAVAS S.R.L. (CUI 24089960)
- Cod CPV
- 71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 12:38
- Termen limită
- 16.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 07:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.000 RON
din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro