Ofertă acceptată Cumpărare directă

Incarcator retea SAMSUNG EP-TA12EBEUGWW, microUSB, negru

Număr anunț
DA22579117
Autoritate contractantă
TEATRUL GEORGE CIPRIAN (CUI 7861962)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32000000-3 · Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,64 RON
Valoare atribuită
201,64 RON
Data publicării
12.03.2019 09:24
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,64 RON

din 201,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.