Ofertă acceptată Cumpărare directă

Incarcator retea SAMSUNG EP-TA12EWEUGWW, microUSB, alb

Număr anunț
DA22579067
Autoritate contractantă
TEATRUL GEORGE CIPRIAN (CUI 7861962)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32000000-3 · Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50,41 RON
Valoare atribuită
50,41 RON
Data publicării
12.03.2019 09:22
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50,41 RON

din 50,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.