Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILTEK Z250 KIT-compozit foto 4x4g+acid 1x3ml+adeziv 1x 6ml-6020TK

Număr anunț
DA22569678
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
MEDIDENT EXIM SRL (CUI RO11105860)
Cod CPV
33138000-6 · Produse pentru proteze dentare si rebazare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.170,12 RON
Valoare atribuită
1.170,12 RON
Data publicării
11.03.2019 10:49
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 07:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.170,12 RON

din 1.170,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.