Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diclofenac 50 mg x 20 cpr
- Număr anunț
- DA22581263
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
- Furnizor / câștigător
- NERTERA FARM SRL (CUI RO18154975)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,52 RON
- Valoare atribuită
- 4,52 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 10:57
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 13:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4,52 RON
din 4,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro