Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AC ANTI - RECEPTOR TSH (TRAB)
- Număr anunț
- DA22580451
- Autoritate contractantă
- UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
- Furnizor / câștigător
- PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI RO9000578)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.950 RON
- Valoare atribuită
- 4.950 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 10:22
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.950 RON
din 4.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro