Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Materiale Sanitare UAMS DOMNESTI

Număr anunț
DA22578327
Autoritate contractantă
UNITATE DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA DOMNESTI (CUI 4971952)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372,32 RON
Valoare atribuită
372,32 RON
Data publicării
12.03.2019 08:42
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

372,32 RON

din 372,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.