Ofertă acceptată Cumpărare directă

CD-RW Reinscriptibil , 4x-12X , Maxell HS-High Speed, 700Mb , 80min , Carcasa CD Regular 10,4mm -626

Număr anunț
DA22581748
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM02003 (CUI 4304673)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
30234300-1 · Compact-discuri (CD-uri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168 RON
Valoare atribuită
168 RON
Data publicării
12.03.2019 11:15
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168 RON

din 168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.