Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bariere pentru lucrari (modulare)
- Număr anunț
- DA22579614
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI RO28940350)
- Cod CPV
- 34928100-9 · Bariere de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.033,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.033,60 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 09:48
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 09:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.033,60 RON
din 4.033,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro