Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,6% sub estimat
Turba OS Blaj Si Cugir, DS Alba
- Număr anunț
- DA22580537
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- ALSER FOREST S.A. (CUI RO20951361)
- Cod CPV
- 39561200-4 · Tesaturi din plasa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 3.840 RON 8,6% sub estimat
- Data publicării
- 12.03.2019 10:26
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 16:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.840 RON
din 4.200 RON estimat
8,6%
Adjudecat la 91,4% din estimat · economie 360 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.