Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie sistem bazine decantoare si separator hidrocarburi

Număr anunț
DA22577424
Autoritate contractantă
SD3 SALUBRITATE SI DESZAPEZIRE S3 SRL (CUI 37804020)
Furnizor / câștigător
ADROM SERVICE CARWASH S.R.L. (CUI RO29225370)
Cod CPV
39291000-8 · Accesorii de spalatorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76.493,40 RON
Valoare atribuită
76.572,75 RON
Data publicării
11.03.2019 17:22
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

76.572,75 RON

din 76.493,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.