Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Capcana de apa Drager Perseus A 500, set x 12 buc NUMAR DE REFERINTA: 6872020
- Număr anunț
- DA22560796
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
- Cod CPV
- 39525200-0 · Elemente filtrante din panza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.440 RON
- Valoare atribuită
- 1.440 RON
- Data publicării
- 08.03.2019 08:21
- Termen limită
- 16.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 12:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.440 RON
din 1.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro