Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bilet avion Cluj-Bucuresti-Cluj 13.03.19
- Număr anunț
- DA22572121
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- AEROTRAVEL SRL (CUI 9919750)
- Cod CPV
- 60410000-5 · Servicii de transport aerian pe baza de grafic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 441,17 RON
- Valoare atribuită
- 441,17 RON
- Data publicării
- 11.03.2019 12:30
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
441,17 RON
din 441,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro