Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare si calibrare metrologica analizor gaze+opacimetru

Număr anunț
DA22580939
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV (CUI 5051862)
Furnizor / câștigător
AUTO TEST ECHIPAMENT SRL (CUI RO8672058)
Cod CPV
50411000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.166 RON
Valoare atribuită
1.166 RON
Data publicării
12.03.2019 10:42
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.166 RON

din 1.166 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.