Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURASUL SOARE.UL.FLS.1L ST

Număr anunț
DA22576919
Autoritate contractantă
GRADINITA NR 24 (CUI 4659447)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15411200-4 · Ulei pentru gatit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66 RON
Valoare atribuită
66 RON
Data publicării
11.03.2019 15:42
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 16:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66 RON

din 66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.