Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Hota centrala inox
- Număr anunț
- DA22581103
- Autoritate contractantă
- COMUNA LISA (CUI 4443434)
- Furnizor / câștigător
- SELIN MOGA EDIL SRL (CUI 35462347)
- Cod CPV
- 42520000-7 · Echipamente de ventilatie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.850 RON
- Valoare finală
- 10.334,10 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 10:50
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.