Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet dotare cu cabine de vot si urne

Număr anunț
DA22579561
Autoritate contractantă
Comuna Smulti (CUI 4412209)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
44211110-6 · Cabine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.740 RON
Valoare atribuită
3.740 RON
Data publicării
12.03.2019 09:45
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.740 RON

din 3.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.