Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Talpa aspirare combinata 280 mm pentru aspiratoarele Sprintus T1 EVO si MAXIMUS HEPA
- Număr anunț
- DA22578403
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- SERVEXPERT SRL (CUI 15677287)
- Cod CPV
- 42999300-8 · Piese pentru aspiratoare, altele decat cele de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.600 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 08:46
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 09:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.600 RON
din 1.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro