Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet accesorii
- Număr anunț
- DA22573978
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
- Furnizor / câștigător
- HIBRID SRL (CUI RO14962412)
- Cod CPV
- 42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.142 RON
- Valoare atribuită
- 1.142 RON
- Data publicării
- 11.03.2019 13:48
- Termen limită
- 16.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.142 RON
din 1.142 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro