Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta Windows 10 Pro 64bit

Număr anunț
DA22569729
Autoritate contractantă
ORASUL TANDAREI (CUI 4364888)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
48620000-0 · Sisteme de operare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
475,28 RON
Valoare atribuită
475,28 RON
Data publicării
11.03.2019 10:51
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

475,28 RON

din 475,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.