Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 79,7% sub estimat
aplicatie editare diplome 1 an
- Număr anunț
- DA22550396
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC POGOANELE (CUI 4088170)
- Furnizor / câștigător
- CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 508,50 RON 79,7% sub estimat
- Data publicării
- 07.03.2019 00:11
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 16:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
508,50 RON
din 2.500 RON estimat
79,7%
Adjudecat la 20,3% din estimat · economie 1.991,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.