Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii intretinere ascensoare tribunalul calarasi ;i judecatoria lehliu /gara

Număr anunț
DA22576541
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL CALARASI (CUI 4294057)
Furnizor / câștigător
SYGLER ASCENSOR SRL (CUI RO12455790)
Cod CPV
50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
11.03.2019 15:18
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.