Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUI GRILL CU GAT LA PUNGA,PIEPT DE PUI DEZOSAT LA PUNGA,ARIPI PUI

Număr anunț
DA22583129
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
Furnizor / câștigător
AVIS FRESH COM SRL (CUI RO27896086)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
751,50 RON
Valoare atribuită
751,50 RON
Data publicării
12.03.2019 12:10
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

751,50 RON

din 751,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.