Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii vidanjare
- Număr anunț
- DA22560032
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIE STEFANESTI SRL (CUI 37563771)
- Furnizor / câștigător
- SOARE VIDANJ GRUP S.R.L. (CUI 40137342)
- Cod CPV
- 90460000-9 · Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.900 RON
- Valoare atribuită
- 3.900 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 15:54
- Termen limită
- 13.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 13:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.900 RON
din 3.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro