Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de editare

Număr anunț
DA22577226
Autoritate contractantă
Institutul de Investigare a Crimelor Comunismului si Memoria Exilului Romanesc (CUI 26282150)
Furnizor / câștigător
EDITURA POLIROM SA (CUI RO12280354)
Cod CPV
79970000-4 · Servicii de editare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.074,97 RON
Valoare atribuită
8.074,97 RON
Data publicării
11.03.2019 16:17
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 16:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.074,97 RON

din 8.074,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.