Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii printare color și monocolor A4

Număr anunț
DA22583518
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
COPYLAND TRADING SRL (CUI RO9091754)
Cod CPV
79820000-8 · Servicii conexe tiparirii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.400 RON
Valoare atribuită
13.400 RON
Data publicării
12.03.2019 12:26
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.400 RON

din 13.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.