Ofertă refuzată
Cumpărare directă
MENTENANTA PC
- Număr anunț
- DA22560361
- Autoritate contractantă
- COMUNA VOITEG (PRIMARIA COMUNEI VOITEG) (CUI 2516033)
- Furnizor / câștigător
- NWO GROUP SRL (CUI RO15812669)
- Cod CPV
- 50312310-1 · Intretinerea echipamentului de retea de date (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.600 RON
- Valoare finală
- 8.600 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 16:50
- Termen limită
- 13.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.