Ofertă refuzată Cumpărare directă

Verificare iugn + montare senzor gaz

Număr anunț
DA22569603
Autoritate contractantă
TEATRUL LUCEAFARUL IASI (CUI 4981310)
Furnizor / câștigător
ROTA GAZ SRL (CUI 30424687)
Cod CPV
09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.350,60 RON
Valoare finală
2.350,60 RON
Data publicării
11.03.2019 10:45
Data finalizării
13.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.