Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALBASTRU DE METILEN SOLUTIE 0.3% / ALBASTRU DE METILEN SOLUTIE 1%; 3%

Număr anunț
DA22589419
Autoritate contractantă
CENTRUL DE SANATATE MULTIFUNCTIONAL BRATCA (CUI 31074580)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129 RON
Valoare atribuită
129 RON
Data publicării
13.03.2019 09:09
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129 RON

din 129 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.