Ofertă acceptată Cumpărare directă

T SUPAPA USCATOR

Număr anunț
DA22589122
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
CONTITECH TRANS SRL (CUI RO15542573)
Cod CPV
42131140-9 · Supape reductoare de presiune, de reglaj, de retinere sau de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
625 RON
Valoare atribuită
625 RON
Data publicării
13.03.2019 08:53
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

625 RON

din 625 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.