Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de conectare a statiilor pentru trotinete

Număr anunț
DA22587691
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
Furnizor / câștigător
BACKUP TECHNOLOGY S.R.L. (CUI RO25890788)
Cod CPV
45314310-7 · Instalare de cabluri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113.245,69 RON
Valoare atribuită
113.245,69 RON
Data publicării
12.03.2019 15:54
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 07:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113.245,69 RON

din 113.245,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.