Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DAB 30-GR-310/12L/180 LAMPA EMERG. 180MIN IP40
- Număr anunț
- DA22587095
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Bistrita-Nasaud (CUI 9835862)
- Furnizor / câștigător
- TUB INTEGRAL SRL (CUI 14121975)
- Cod CPV
- 31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 579,10 RON
- Valoare atribuită
- 579,10 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 15:15
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 15:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
579,10 RON
din 579,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro