Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa perfuzie cu ac plastic,HALATE CHIRURGICALE STERILE RAMFORSATE SMMS IMPERMEABIL PENTRU LICHIDE,
- Număr anunț
- DA22587038
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- ARTISANA MEDICAL SRL (CUI RO22742850)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.900 RON
- Valoare atribuită
- 18.900 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 15:11
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 15:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.900 RON
din 18.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro