Ofertă acceptată Cumpărare directă

COSTUM UNICA FOLOSINTA ALBASTRU PENTRU DOMENIUL MEDICAL M,L,XL

Număr anunț
DA22586683
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
DISPO TRADING SRL (CUI RO15386016)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
513,10 RON
Valoare atribuită
513,10 RON
Data publicării
12.03.2019 14:51
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

513,10 RON

din 513,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.