Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achiziţie diferite marci de beton- pentru reparatiile ce se vor efectua cu Atelierul strazi

Număr anunț
DA22576262
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
Furnizor / câștigător
RANCAB TERMO SRL (CUI RO30586875)
Cod CPV
44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.960 RON
Valoare finală
59.960 RON
Data publicării
11.03.2019 15:02
Data finalizării
13.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.