Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rolete de panza

Număr anunț
DA22580460
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
Furnizor / câștigător
MEZEI ZOLTAN-ROBERT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 26511459)
Cod CPV
39515000-5 · Perdele, draperii, baldachine si storuri textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.445 RON
Valoare atribuită
1.445 RON
Data publicării
12.03.2019 10:23
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 08:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.445 RON

din 1.445 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.