Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE DIVERSE 03.2019

Număr anunț
DA22569451
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN (CUI 4395027)
Furnizor / câștigător
VILCEA MG (CUI 1523350)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.340 RON
Valoare atribuită
3.340 RON
Data publicării
11.03.2019 10:38
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.340 RON

din 3.340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.